Сайт временно недоступен.
Cистемы безопасности и комфорта по всей Украине
Обработка корзины
Пн-Вс 08:00-20:00
Отправка
Пн-Вс круглосуточно
Прием заказов
Пн-Вс круглосуточно
  В корзине (0) товар(ов).
slava.belyaev2
0638330922

Підключення IP камер Dahua


1. Приєднати камеру блоком живлення до електромережі 220В і Lan-кабелем до роутера. Через 2-3 хвилини камера запуститься і буде готова до роботи.

Перейдіть по посиланню Tools щоб завантажити програму ConfigTool для модифікації ip-адреси камери. Залежно від типу вашої операційної системи виберіть інсталяційний файл, скачайте і встановіть на Ваш комп'ютер.

2. Після успішної інсталяції запустіть програму ConfigTool. Дана програма показати список підключених камер Dahua.

11


Для зміни ip-адреси перейдіть у вкладку "IP" (1). Встановіть прапорець навпроти камери (2) і натисніть "Batch Modify IP" (3). У вікні (4) заповніть поля відповідно до підмережі Вашого роутера.

3. Відкрийте браузер Mozilla firefox. У рядку адреси введіть ip-адреса камери і натисніть «Enter». У формі заповніть поля Логін / пароль (стандартні дані для входу Користувач - admin Пароль - admin).

2


При першому вході в web - інтерфейс камери, браузер Вас попросить встановити плагін для перегляду відео потоку з камери. Для завантаження плагіна натисніть на лінк "Натисніть для встановлення плагіну" (1). Встановіть завантажений плагін і обновіть web-сторінку з інтерфейсом камери.

3

3


4. Перейдіть у вкладку налаштувань "Налаштування". Виберіть пункт "IP відеокамера => Відео", закладка "Відео". Тут можна зробити настройку режимів відеопотоку (основний потік, додатковий потік).

4

4


У закладці "Шлях", можна вказати шляхи зберігання на комп'ютері (відео, фото).

5

5


5. Вкладка "Мережа => TCP / IP", закладка "TCP / IP". Містить інформацію про IP-адресу (статич., DHCP). Якщо потрібно призначити камері новий ip-адреса в даній закладці змінюємо дані і натискаємо "Зберегти".

5 1

5 1


6. Закладка Easy4ip. Містить інформацію про P2P протоколі (S / N, QRcode). Ставимо прапорець навпроти "Вкл." і натискаємо «Зберегти». Тепер камеру можна буде підключити на телефон / планшет через додаток Easyviewer (Easy4ip, gDMSSLite). Для додавання камери в додаток на телефон перейдіть до розділу «Налаштування мобільного застосування».

6

6


7. Якщо камера має вбудований WiFi модуль перейдіті в пункт "Мережа => WIFI", закладка "WiFi".

Встановіть прапорець "Увімкнути." (1) і натисніть кнопку "Оновити" (2). В поле ID список з'явиться список доступних Wi-Fi мереж. Виберіть вашу мережу (3) (тип шифрування повинен бути wpa / wpa2), у вікні, введіть пароль від Вашої Wi-Fi мережі (4) і натисніть кнопку "Підключення" (5). Якщо камера підключилася статус підключення зміниться на "Підключено". Тепер можна відключити кабель від роутера.

7

7


Повторно запустіть програму Config tool. У списку пристроїв відобразиться камера з новим ip-адресою. У браузері в рядку адреси введіть новий ip - адреса і виконайте вхід в web - інтерфейс камери після чого можна продовжити налаштування камери.

8. Налаштування запису провадиться в меню "Запис і зберігання => Розклад", закладка "Розклад записи". В даному розділі можна налаштувати постійну запис (Основний), по детекції руху (Рух), по тривозі (Тривога).

8

8


9. Для того щоб вказати шлях для збереження запису з камери перейдіть в розділ "Запис і зберігання => Зберігання архіву", закладка "Зберігання". Тут можна вибрати місце зберігання запису Local (SD-карта), FTP, NAS.

9

9


10. Налаштування дати і часу можна виконати в розділі "Система => Базові налаштування", закладка "Дата / Час".

10

10


11. Для зміни паролів на вхід в камеру і додавання нових користувачів перейдіть в розділ "Система => Користувачі".

Для додавання нового користувача натисніть кнопку «Додати». У вікні, заповніть поля Користувач (логін), Пароль (пароль), Підтвердження (повторне введення пароля) Група (група admin - адміністратор або user - користувач). В поле Права можна вказати якими правами доступу буде мати новий користувач.

11

11


Основні настройки камери виконані. Для простмотра відео в реальному часі перейдіть в закладку "Перегляд".

12

12

comments powered by Disqus