Сайт временно недоступен.
Cистемы безопасности и комфорта по всей Украине
Обработка корзины
Пн-Вс 08:00-20:00
Отправка
Пн-Вс круглосуточно
Прием заказов
Пн-Вс круглосуточно
  В корзине (0) товар(ов).
slava.belyaev2
0638330922

​Як налаштувати відправку повідомлень на E-Mail при виявленні руху?


Установка дати і часу

Час на камері можна виставити як вручну, так і отримати автоматично з NTP сервера. Якщо час не виставляти, то пошта не буде відправлятися через помилки сертифікатів (TLS certificateverificationfailed: certificateisnotyetvalid). Для збереження налаштувань не забуваємо натискати кнопку «Зберегти»

Налаштування параметрів пошти

Заповнюємо поля як показано на малюнку 2. Ми маємо можливість посилати повідомлення з камери на 4 поштові скриньки, причому одну адресу, повинен бути вказаний обов'язково. Після заповнення всіх полів і натискання на кнопку «Тест» на адреси зазначені в графах «одержувач» буде відправлено тестове повідомлення з таким змістом «Thisis a testmailsentbyyourIPCamera». Для збереження налаштувань не забуваємо натискати кнопку «Зберегти»

Налаштування детектора руху

Заповнюємо поля як на малюнку 3. При установці області виявлення рекомендуємо в повному обсязі виділяти область видимості, а нанести, наприклад сітку. Це значно зменшить навантаження на процесор вашої камери. Також необхідно враховувати частоту спрацьовування датчика руху - якщо вам на пошту будуть безперервно надходити листи від камери, це можуть розцінити як спам. Виявлення руху буде працювати як з встановленими областями виявлення, так і без встановлених областей виявлення.

У випадаючому списку «Чутливість» можна підібрати необхідну чутливість спрацьовування датчика виявлення руху. Для більшості випадком можна встановити значення «Середня»

«Triggeredinterval» - встановлює час між повторними спрацьовуваннями датчика руху. Тобто коли спрацював датчик руху у нас включається запис на карту пам'яті, наприклад, встановлено час запису 30 сек. значити нам немає необхідності відстежувати рух протягом цих 30 сек. (Коли відбувається запис) і тригер варто встановити на час перевищує час запису. Таким чином, новий запис буде включена тільки після завершення запису за попереднім спрацьовування датчика руху.

Для обробки сигналу виявлення руху необхідно також заповнити розклад - відзначити в табличці по днях тижня і часу доби, коли буде спрацьовувати датчик виявлення руху. Натискаючи мишкою на необхідних осередках, відбувається їх активація або деактивація. Для збереження налаштувань натискаємо кнопку «Зберегти»

При установці області виявлення руху (рисунок 6), для збереження змін потрібно натиснути кнопку «добре»

Корисна інформація

Автономна сигналізація

IP Камери

Готові рішення

AHD Камери

AHD Комплекти

Контроль доступу

Домофони

Бездротова сигналізація

провідна сигналізація

Інтернет магазин "НАГЛЯД". Відеоспостереження через і

comments powered by Disqus