Сайт временно недоступен.
Cистемы безопасности и комфорта по всей Украине
Обработка корзины
Пн-Вс 08:00-20:00
Отправка
Пн-Вс круглосуточно
Прием заказов
Пн-Вс круглосуточно
  В корзине (0) товар(ов).
slava.belyaev2
0638330922

Налаштування PTZ камери для автоматичного руху по заданому маршруту


Для програмування потрібної точки, використовуємо елементи управління в нижньому лівому кутку вікна закладки. Стрілками повертаємо камеру в потрібне місце і кнопками «+», «-» ZOOM, вибираємо потрібне збільшення зображення. Потім в табличці натискаємо кнопку «+ Add» і з'являється рядок з запомненной точкою. У рядку можна змінити назву точки, так само для запам'ятовування доданої точки потрібно натиснути на дискетку в стовпці SAVE. Аналогічно додаємо інші необхідні точки.

Після додавання необхідної кількості точок їх можна розташувати в певній послідовності і призначити час, на яке камера буде затримуватися в певній точці. Набір таких точок називається - ТУР.

Для настройки туру, переходимо на закладку «Tour», у верхньому віконці натискаємо «+ Add» - додаємо новий тур. У нижньому віконці додаємо, в потрібній послідовності, раніше запрограмовані точки. Так-же на кожній точці можна виставити час - скільки камера буде знаходитися в даній позиції. Після додавання кожної точки рекомендуємо натискати кнопочку «Save».

Запрограмований тур, при натисканні кнопки «старт» починає пересувати камеру по заданому маршруту. Можна створювати кілька турів в яких камера буде проходити по точках в різних послідовностях.

Для запуску туру з основного екрану web-інтерфейсу - в лівому нижньому кутку екрану, натискаємо кнопочку «PTZ». З правого боку відкриється панель з елементами управління камерою. На закладці «PTZ Function» в випадаючому списку вибираємо «Tour», потім номер туру і натискаємо кнопку «Start».

comments powered by Disqus